Casilot Güncel Giriş Adresi İçin

Casilot Barn Festival Demo

Casilot Barn Festival Demo Pragmatic Play’ın yeni oyunları arasında yer alan Casilot Festival demo oyunu, doğal güzellikler arasında bir çiftlik yaşamı üzerine kurgulanmıştır. Şehir hayatından biraz uzaklaşmak, kırsal hayatta oyun keyfi yaşamak isteyen oyuncular için bu oyunun mutlaka deneyimlenmesi gerekir. Oyunun slot yuvası her ne kadar arka fonda bulunan güzel manzarayı kapatsa da, oyunda sağlanan semboller sayesinde doğal yaşama ortamı her zaman hissedilebilir.

Oynamak için üyelik koşullarının sağlanması yeterlidir. Oyuncular mobilden veya web uygulamalarından giriş sağlayarak, Casilot için üyelik başvurusunda bulunabilir, SMS veya e posta bildirimlerinden üyelik başvurusunun sonucunu alabilirler.

Casilot Barn Festival Demo Ücretli Mi?

Pragmatic Play slotlarının demo sürümleri yasal veya yasak yöntemlerle birçok ortamdan sağlanabilir. Reklam gelirlerinden kazanç sağlamak isteyen ortamlarda oyunun demo sürümü reklam içeriklidir. Bazı ortamlar oyun için süre kısıtlaması da oluşturur. Barn Festival demo oyun girişinin tercih edilmesinin en önemli nedeni, oyunda reklam içeriklerinin bulunmaması ve oyun süre kısıtlamasının bulunmamasıdır.

Casilot Barn Festival oyun girişleri de ücretsiz sağlanır. Casilot oyuncuları aynı zamanda, oyun çevrimlerine ihtiyaç duyulan sanal paraları da ücretsiz olarak elde ederler. Casilot’a üyelik gerçekleştiren oyuncular aynı zamanda gerçek para gibi kullanılabilen ücretsiz bonuslara da sahip olurlar. Barn Festival demo ile deneme turları atan oyuncular, free sürüme geçtiklerinde ücretsiz bonuslara ihtiyaç duyabilirler.

Festival Demo Sembolleri

Pragmatic’in slot oyunlarında, oyunun isim ve fonuna uygun semboller kullanılır. Bu sayede oyun kendisine bir konu edinmiş olur. Casilot Barn Festival oyunu içinde oyuna başlığına yakışır semboller kullanılmıştır. Oyunda çilek, mantar, portakal, mısır, patlıcan gibi sembollerin görülebileceği gibi, Sinek, Karo, Maça, Kupa gibi kartlarda kullanılır.

Barn Festival demo oyunu için, Money Respin özelliğine bağlı olarak diğer sembollerde devreye girer. 6X5 makaralı bu slot oyunu için Money Respin özelliğinin aktif edilmiş, ancak Free Spin ve Willd özellikleri özellikleri kullanılmamıştır. Bu sayede Barn Festival için ayrıcalıklı özellikler ortaya çıkartılmıştır.

Nasıl Oynanır?

Oldukça basit oyun araçlarına sahip olan Barn Festival demo oyunu, üyelik koşullarını sağlayan her düzeyden oyuncunun katılım sağlayabileceği düzeydedir. Oyuncu artı ve eksi tuşlarını kullanarak kendisi için sağlanan sağlanan paralarla bahis gerçekleştirmelidir. Sanal para girişleri 1 ile 100 aralığında olabilir. Oyunu başlatmak için spin tuşu kullanılabileceği gibi, klavyenin space tuşu da kullanılabilir.

Casilot Barn Festival demo için çarpan sembolleri kullanılabileceği gibi, oyunun özel sembolleri de kazanmak için kullanılabilir. Bu slot oyununda kullanılabilecek özellikler;

  • Değer ekle sembolü,
  • Çarpma sembolü,
  • Toplama sembolü,
  • Kilit açma sembolü,
  • Ekleme sembolü,

Şeklinde görülür. Oyunda belirtilen semboller rastgele atarken, para sembolü sıklıkla görülebilir.

Casilot Barn Festival Demo Kilit Açma Sembolü Nedir?

İlk oyun girişinde Casilot Festival demo oyunu, en solda ve en sağda bulunan slot penceresi kapalı şekilde gelir. Bu daha fazla sembol eşleştirmesini kısıtlayan bir durumdur. Balta ile gösterilen kilit açma sembolü ilk geldiğinde sağda bulunan kapalı alanı, ikinci geldiğinde solda bulunan kapalı alanı açar. Bu sayede slotun tüm ızgaraları çarpan sembollerine açık konuma gelir.

Casilot Barn Festival Demo Çarpma Sembolü Nedir?

Çarpma sembolü Casilot demo oyununda kase ile temsil edilir. Para sembolü ile kullanılabilir duruma gelen bu sembol, iki ile beş para sembolü olduğu durumlarda rast gele çarpan değerlerini arttırır. Bu sembolle çarpan değerleri en fazla 5x’e kadar arttırılabilir.